teleIt - tworzenie, projektowanie stron i serwisów internetowych, aplikacji dedykowanych Projektowanie stron internetowych Szczecin, Wrocław

Realizacje / Wybrani Klienci

Apclima

apclima

Serwis internetowy jednego z największych dostawców rozwiązań z zakresu klimatyzacji na dolnym śląsku.

W ramach realizacji projektu wdrożono nasz autorski system zarządzania treścią (TeleIT.CMS) uzupełniając go o moduł importu katalogu: produktów, producentów i kategorii ze sklepu...

Netart.pl

netart - tworzenie stron www

Dla największego dostawcy usług hostingowych (NetArt) z sukcesem wdrożyliśmy ponad 50 serwisów internetowych. Do naszych zadań należało przygotowanie szablonów XHTML Strict, które w połączeniu z arkuszami stylów CSS integrowaliśmy z systemem zarządzania treścią firmy NetArt.

Fabryka Reklamy

fabryka reklamy - tworzenie projektowanie stron

Serwis internetowy agencji reklamowej "Fabryka Reklamy" oferującej wysokiej jakości produkty reklamowe (plakaty, bannery reklamowe, standy, skład gazetek promocyjnych, realizację upominków reklamowych, etc.)

24nocleg

24nocleg noclegi w polsce strona internetowa

Jeden z portali internetowych z ogłoszeniami turystycznymi  obsługiwany przez dedykowany  autorski system.

Urlop Wczasy

urlopwczasy

Kolejny z serwisów internetowych Grupy Turystycznej Odpoczac.pl, w którym zaintegrowaliśmy system płatności.

Odpoczac.pl

odpoczac.pl realizacja serwisu internetowego

Serwis internetowy zrealizowany na potrzeby Grupy Odpoczac.pl, z zintegrowanym panelem zarządzania.

Halo-Apteka

realizacja halo-apteka strony internetowej

Serwis internetowy wdrożony w oparciu o TeleIT.CMS dla jednej z największych dolnośląskich sieci aptek.

Zgarniam.pl

zgarniam

Serwis społecznościowy kojarzący osoby zainteresowane carpoolingiem. Zrealizowany serwis posiada wszelkie funkcjonalności serwisu społecznościowego: rejestrację i wyszukiwanie użytkowników, kreowanie treści, system wewnętrznej poczty, moduły reklamowe, etc.

DrukExpress

drukexpress

Serwis internetowy jednego drukarni DrukExpress uzupełniony o system obsługi zleceń poligraficznych umożliwiających Klientom m.in. sprawdzanie statusu zamówienia.

Ekom - cięcie strumieniem wodnym

ekom ciecie

Usługi cięcia strumieniem wodnym

London Direct

szkoly jezykowe w Anglii

Integracja dostarczonego szabonu z systemem zarządzania treścią.

Noxon

noxon - szkolenia motorowodne

noxon - szkolenia motorowodne

Podnośnik koszowy

podnosnik koszowy

Usługi podnośnikiem koszowym we Wrocławiu

RDI

RDI - regionalny dostep do Internetu

RDI: Regionalny dostęp do Internetu (kodowanie PSD -> XHTML/CSS, integracja z systemem Drupal, dedykowane moduły do prezentacji oferty)

System administracji ofertami...

ekom ciecie

Dedykowany dla portali noclegowo-turystycznych system obsługi ogłoszeń obsługujący różne abonamenty, opcje płatności, promocji, reklamy.

Inni klienci cz. 1.

 • 24nocleg
 • AP Clima
 • Aviva
 • ABBUD
 • AGDOM
 • Budus
 • Data-Tel
 • FineMEDIA
 • FF Fracht

Inni klienci cz. 2.

 • Urlop Wczasy
 • Odpoczac.pl
 • TUREA
 • Scialiano willa SPA
 • Dom i Rata
 • iBrokers
 • Iwomar
 • Metropolis Klub Muzyczny
 • NPS Studio

Inni klienci cz. 3.

 • Piomar
 • Pro-Service
 • Iskra
 • SMS Pieniak
 • Styl
 • Syrius Space Production
 • Szostak
 • Teletrans
 • TopPhone
 • Viki

Wybrane referencje

Grupa turystyczna Odpocząć.pl

Chcielibyśmy potwierdzić, iż zlecone przez nas dla TeleIT Paweł Nowacki prace zostały wykonane z dołożeniem najwyższych starań. Tym samym potwierdzamy, iż wszelkie zrealizowane na nasze potrzeby serwisy internetowe, tj.:

 • http://www.odpoczac.pl,
 • http://www.24nocleg.pl (zakańczany),
 • http://www.urlopwczasy.pl,

spełniają zgodnie z założeniem wszelkie nasze wymagania zarówno pod względem graficznym jak i funkcjonalnym. Dzięki TeleIT cały proces rejestracji kont użytkowników (właścicieli obiektów noclegowo – turystycznych), wykupu abonamentów i promocji, a także obsługi płatności odbywa się w sposób praktycznie automatyczny i nie wymaga naszej ingerencji. Wdrożone oprogramowanie umożliwia nam także dzięki wygodnemu systemowi szablonów łatwe i szybkie tworzenie kolejnych serwisów o podobnej funkcjonalności, przykładowo wkrótce planujemy uruchomienie: http://www.turea.pl.

 

Jeśli potrzebujesz większej ilości referencji skontaktuj się z nami udostępnimy link do pliku z kontaktami do części zleceniodawców, którzy wyrazili na przekazanie kontaktu do siebie.

FineMEDIA

Jesteśmy firmą świadczącą od 9 lat wysokiej jakości usługi transmisji danych, w tym: dostęp do Internetu, telefonia stacjonarna, cyfrowa telewizja wysokiej rozdzielczości wraz z szerokim pakietem usług dodanych (np. EPG, VOD). (...). Nasze usługi świadczymy z wykorzystaniem jednej światłowodowej sieci szkieletowej oraz zintegrowanego systemu informatycznego wykonanego przez Zleceniobiorcę. Zleceniobiorca w ramach projektu zintegrował wszystkie nasze dotychczasowe systemy informatyczne tworząc w ten sposób unikalny, niezawodny, wysokiej jakości system, w którego skład wchodzą następujące główne moduły:

 • Moduł zarządzania usługami telekomunikacyjnymi: Internet, Telefon, Telewizja wraz z pełnym zarządzaniem konfiguracją pakietów (...),
 • Moduł billingowy (naliczeń) wraz z modułem fakturowania, (...),
 • Moduł eBOK (elektronicznego biura obsługi Klienta) umożliwiający zapoznanie się Klientów z historią wykupionych przez nich usług, płatności, a także samodzielne zarządzanie wybranymi przez nas parametrami wykupionych przez Klienta usług.

Należy podkreślić, iż wszelkie wybrane i wskazane moduły zostały zintegrowane z przygotowaną na te potrzeby platformą zarządzającą uprawnieniami dostępu do usług z zastosowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Współpraca ze Zleceniobiorcą była przykładna na każdym etapie realizacji naszego przedswięwzięcia. Mogliśmy liczyć na konstruktywne uwagi, które niejednokrotnie zostały wykorzystane, a aktualnie są doceniane przez użytkowników zrealizowanego systemu. Uważamy, iż wybierając naszego Zleceniobiorcę dokonaliśmy dobrego wyboru i zamierzamy kontynuować z nim współpracę w przyszłości.

US-TRANS

Rejony te obs£ugiwane sa przez nas takze w zakresie prowadzenia gie£dy transportowej przez dedykowany produkt stworzony przez TELEIT Pawe£ Nowacki.

Wspo£praca z TELEIT Pawe£ Nowacki by£a przyk£adna i zaowocowa£a utworzeniem produktu, ktory aktualnie cyklicznie wykorzystywany jest przez kilka tysiecy speditorów i obs£uguje dziennie oko£o 45 tysiacy transakcji zg£oszen wolnych i zajec frachtów w samej Ameryce Po£nocnej. Zwracamy uwage na fakt, ze produkt przeznaczony by£ jedynie na rynek Ameryki Pó£nocnej, a aktualnie wykorzystywany jest takze z powodzeniem w wschodniej Azji.

W kolejnych latach mamy zamiar realizowac inne projekty z udzia£em TELEIT. Polecamy TELEIT jako partnera przygotowujacego wysokiej jakosci rozwiazania z zakresu integracji i realizacji systemów internetowych.

 

Jeśli potrzebujesz większej ilości referencji skontaktuj się z nami udostępnimy link do pliku z kontaktami do części zleceniodawców, którzy wyrazili na przekazanie kontaktu do siebie.

MiB Nieruchomości Multimedia Sp. z o. o.

Trafność naszego wyboru została niejednokrotnie potwierdzona przez zleceniobiorcę, podczas realizacji i wdrożenia projektu. Usługi świadczone przez zleceniobiorcę spełniają nasze wymagania i są realizowane w ustalonym terminie. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie przygotowany serwis internetowy przyczyni się do dalszego rozwoju firmy i mamy nadzieję na naszą dalszą, długą i owocną współpracę.

 

 

Jeśli potrzebujesz większej ilości referencji skontaktuj się z nami udostępnimy link do pliku z kontaktami do części zleceniodawców, którzy wyrazili na przekazanie kontaktu do siebie.

DOMiRATA Sp. z o. o.

Współpraca z naszym zleceniobiorcą przebiegła bez zarzutów, a wykonany serwis w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom. Sposób obsługi naszego zlecenia świadczy o wysokim profesjonaliźmie naszego zleceniobiorcy w zakresie merytorycznym oraz podejściu do Klienta.

Na uwagę zasługuje także czas, w jakim zostały wykonane wszystkie zlecone usługi, przystępność cenowa oraz fakt, że zleceniobiorca dokładnie słucha i wiernie oddaje w wykonanej usłudze wszystkie uwagi zleceniodawcy, co do wizji produktu, wzbogacając go swymi niezwykłymi innowacjami.

Współpraca z realizatorem naszego serwisu internetowego układała się znakomicie i zamierzamy ją kontynuować w zakresie naszych kolejnych internetowych działań

Netart (Nazwa.pl)

(...) dali się poznać jako wykonawca odpowiedzialny i dobrze zorganizowany. Z nałożonych zadań wywiązywali się sprawnie i terminowo.

Współpraca z nimi polegała na realizacji serwisów internetowych w oparciu o szablony graficzne i ich integrację z naszym systemem zarządzania treścią. Wszystkie zrealizowane projekty zostały zaimplementowane zgodnie z XHTML 1 Strict i naciskiem na wykorzystanie najlepszych praktyk zwiększających ich web usability i accessibility.

W przyszłości zamierzamy kontynuować współpracę.


Linki

Strony (serwisy) internetowe Wrocław. Serwisy (strony) internetowe. Projektowanie i tworzenie stron i serwisów WWW. Strony internetowe, tworzenie projektowanie stron serwisów internetowych, aplikacje dedykowane systemy dedykowane.