teleIt - tworzenie, projektowanie stron i serwisów internetowych, aplikacji dedykowanych Projektowanie stron internetowych Szczecin, Wrocław

TeleIT - w paru słowach o nas

Zespół TeleIT składa się z osób, które już od 10 lat realizują kompleksowo projekty związane z tworzeniem serwisów internetowych oraz realizacją dedykowanych systemów intranetowych, integracją systemów informatycznych.

 

Tworzymy zespół składający się z kreatywnych grafików, wyborowych programistów, specjalistów od użyteczności i dostępności. Ściśle współpracujemy z tłumaczami, a także copywriterami dbającymi o wizerunek oraz pozycję stron naszych Klientów w Internecie. Nie boimy się wyzwań, dlatego zdobyliśmy doświadczenie  poparte referencjami umożliwiające nam wykonanie dla Twojej firmy każdego zlecenia z zakresu realizacji serwisów internetowych i aplikacji dedykowanych. Każdy nasz Klient w standardzie otrzymuje gwarancję na działanie dostarczonego produktu zgodnie ze specyfikacją oraz bezpłatne wsparcie techniczne

 

Przy realizacji serwisów internetowych dbamy o pełną zgodność ze standardami dotyczącymi poprawnej semantyki generowanego kodu. Jako nieliczni na rynku zwracamy również uwagę na:

  • najwyższy stopień dostępności serwisu internetowego,
  • maksymalizację użyteczności serwisu internetowego.

 

Oferta TeleIT to zintegrowane rozwiązania z zakresu mediów elektronicznych dla każdej z małych, średnich i dużych firm i instytucji, a także osób indywidualnych. Integracja rozwiązań polega m.in. na połączeniu wiedzy z zakresu optymalizacji jakości kodu serwisów internetowych ze sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu użyteczności. Powyższe traktować należy jako składniki, które są niezbędne przy realizacji dobrego serwisu internetowego. Dodatkowo proponujemy też skorzystanie z opcjonalnych usług marketingu internetowego, w zakresie reklamy internetowej i copywritingu maksymalizujących określone cele.

 

Dziesiątki opartych o najnowsze rozwiązania, a zrealizowanych z pasją projektów, sukcesywnie powiększa grono naszych zadowolonych Klientów, którzy polecającą nas swoim kontrahentom. Umiejętności poszerzane wraz z każdą kolejną realizacją oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje, gwarantują uzyskanie produktu na najwyższym poziomie, zarówno pod względem technologicznym, graficznym jak i marketingowym. Uważamy, iż naszym kapitałem prócz posiadanego doświadczenia oraz zakresu kompetencji jest pasja, każdego członka naszego zespołu, sprawiająca, iż realizowane projekty pozytywnie oddziałują na ich odbiorców. Zapraszamy!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z realizacją serwisów intenetowych - napisz do nas. Możesz też zapoznać się z szerszym opisem naszej oferty.

Tworzymy zespół składający się z kreatywnych grafików, wyborowych programistów, specjalistów od użyteczności i dostępności. Ściśle współpracujemy z tłumaczami, a także copywriterami dbającymi o wizerunek oraz pozycję stron naszych Klientów w Internecie. Nie boimy się wyzwań, dlatego zdobyliśmy doświadczenie  poparte licznymi referencjami umożliwiające nam wykonanie dla Twojej firmy każdego zlecenia z zakresu kompleksowej realizacji serwisów internetowych i aplikacji dedykowanych. Każdy nasz Klient w standardzie otrzymuje gwarancję na działanie dostarczonego produktu zgodnie ze specyfikacją oraz bezpłatne wsparcie techniczne
 
Wyślij zapytanie o tworzenie, projektowanie, wykonanie strony lub serwisu internetowego Szczecin lub Wrocław

Skontaktuj się

 
 
Opinie o wykonaniu stron internetowych, systemów informatycznych, aplikacji dedykowanych w Szczecin, Wrocław

Opinie Klientów

  • Grupa Odpocząć.pl (...) zlecone (...) prace zostały wykonane z dołożeniem najwyższych starań. Tym samym potwierdzamy, iż wszelkie zrealizowane (...)
  • FineMEDIA (...) zintegrował wszystkie nasze dotychczasowe systemy informatyczne tworząc w ten sposób unikalny, niezawodny, wysokiej jakości system (...)
 
 
 

Linki

Strony (serwisy) internetowe Wrocław. Serwisy (strony) internetowe. Projektowanie i tworzenie stron i serwisów WWW. Strony internetowe, tworzenie projektowanie stron serwisów internetowych, aplikacje dedykowane systemy dedykowane.